Z jakých osobností se skládala porota Tattoo my HTC?

Porota

Sestavili jsme pro vás exkluzivní porotu složenou z odborníků na design a módu, technických i lifestyle novinářů a také zástupců společností HTC Corporation a Telefónica O2 Czech Republic. Chcete mít možnost zjistit, jestli váš kryt odborníky okouzlí a co na něj řeknou, a zároveň si odnést jednu z hlavních cen? Přihlašte svůj kryt do soutěže.

Odborná porota:

Beata Rajská

Špička nejen mezi českými, ale i světovými módními návrháři. To je Beata Rajská. Její modely jsou populární, úspěšné a pyšně je oblékly i reprezentantky České republiky na Miss International v Tokiu, Miss Europe v Paříži, na Miss World v Londýně či na Miss Universe v Kolumbii a v Peru. Z Miss World Tourism v Kolumbii si naše reprezentantka a s ní i módní návrhářka Beata Rajská dokonce přivezly ocenění za nekrásnější večerní šaty. Od roku 1997 úspěšně podniká v módní branži a v roce 2001 založila společnost Beata Rajská – design, s.r.o.

Špička nejen mezi českými, ale i světovými módními návrháři.

Rony Plesl

Nejlepší český produktový designer, jehož ocenění nelze vzhledem k jejich rozsáhlému výčtu všechna uvádět, zmiňme jen příklady – Vynikající design 2006, Red Dot Award 2007, Nejlepší design SIBO 2000, Dobrý design ČR za rok 2003 – to je Rony Plesl. Je autorem například sklenic na chmelový mok Pilsner Urquell. Vystavoval v řadě měst a zemí, jeho práce jsou zastoupeny v galeriích a muzeích v Holandsku, Německu, USA, Rakousku, Francii, Itálii či Japonsku.

Pohled špičkového designera a člověka, který vdechuje věcem život, v porotě bude představovat Rony Plesl.

Jozef Sloboda

Významný český módní návrhář Jozef Sloboda je ztělesněním stylu a originality. I proto určuje módní směr v České republice. Svou vlastní značku založil nejdříve jako zakázkový ateliér v roce 1998. Značka Jozef Sloboda je od roku 2003 ryze pánská móda a seznámit se s vybranými modely můžete například v prodejně v pražské Rytířské ulici. Návrhář tvoří limitované edice pánského oblečení a doplňků pro volný čas. Jeho díla jsou vyhledávaná, žádaná a vysoce ceněná.

Jestli má váš telefon styl a bude i elegantním módním doplňkem zhodnotí Jozef Sloboda.

Pasta Oner

Díky Pasta Onerovi dostal svoji konkrétní podobu streetart v České republice. Profesionál streetartu a legenda graffiti scény. Patřil mezi odborné poradce českého filmu Gympl. Neomezuje se na intervence v městském prostoru ale vstupuje i do oblasti módního designu, grafiky a klasických uměleckých disciplín. Vydavatel a šéfredaktor jediného českého streetart-graffiti magazínu Clique. Pasta Oner se podílel na vydání první České knihy mapující vývoj graffiti v Čechách.

Originalitu bez hranic a svěží pohled ikony streetartu a graffiti v porotě představuje Pasta Oner.

Vladimír Kolenský

40 let zkušeností v oblasti propagační grafiky a designu, to je Vladimír Kolenský – šéfredaktor časopisu FONT od jeho vzniku v roce 1991. Vladimír Kolenský se věnuje také reportážní fotografii a je organizátorem celé řady výstav.

Mohl by se váš telefon stát hitem a modlou všech designerů? Na to odpoví Vladimír Kolenský.

Novinářská porota:

Best4man.cz – Milan Louda
BoutIQue – Radka Hrdinová
CIO BusinessWorld – Patrik Khudhur
Ekonom – Radan Dolejš
Euro – Ondřej Hergesell
Extra PC – Radek Bábíček
Fresh marketing – Jakub Němec
Hospodářské noviny – Otakar Schön
Chip – Vratislav Klega
iGizmo – Pavel Prouza
iLegálně.cz – Vojtěch Kostelecký
MF Dnes – Hany Farghali
MF Plus – Ivan Verner
Mobil.cz – Jan Lodl
Mobil.cz – Luděk Vokáč
Mobil.cz – Radek Mikudík
Nejlepší PC rady + návody – Ivo Mareček
Notebook.cz – Viktor Péder
PC World.cz – Čestmír Žák
RoyalReport – Miroslav Oplt
Shinemag.cz – Katarína Landlová
Stuff – Robert Čapek
Stuff – Tomáš Suchomel
TN.cz – Ondřej Grym
SmartMania.cz – Jiří Hrma
Svět ženy – Jitka Horčicová
Živě.cz – David Polesný
Odborný IT novinář – Martin Zikmund
Odborný IT novinář – Petr Prošek

Výběr modelů HTC již příliš bohatý není. U šperků se jedná o pravý opak!

Chcete někomu udělat radost, ale nevíte jak? Vybírat můžete z nepřeberného množství různých šperků. V podstatě se šperky vyrábějí z několika materiálů. Kromě cenných kovů to může být i chirurgická ocel, případně kůže, dřevo a podobně. Při nákupu je třeba rozlišovat, pro koho daný kousek je a jaký má styl. Nic ale nezkazíte, když koupíte například stříbrný šperk. Ty totiž sluší každému. A i v tomto případě, můžete vybírat z:

  • Náušnic s přívěsky
  • Kruhových náušnic
  • A mnoho dalších

Náušnice kupujte s rozmyslem

Tím chceme říci, že to jak se náušnice zapínají, nebo jestli jsou velké, malé, či barevné, hraje poměrně velkou roli. Ne každému se bude hodit, že mu stříbrné náušnice visí až na ramena. Proto zvažte, k jaké příležitosti je kupujete a na co by je dotyčná mohla použít. Nicméně náušnice nenosí jen ženy, ale také muži. Takže toto sdělení je na místě i pro dámy, které chtějí udělat radost partnerovi. Pravidla tu ale platí úplně stejně. Zamyslete se, bude je váš partner opravdu nosit? Pokud ne na zvážení ještě máte stříbrný přívěšek strom života.

Své HTC si již nepotetujete. Přijde někdo nový s podobným nápadem?

Vytvořit si originální a jedinečný design pro své HTC mělo své kouzlo. V moderní době lidé touží po originalitě a unikátnosti. Projekt Tattoomyhtc toto perfektně splňoval. Bohužel slavné doby společnosti HTC jsou pryč. Z elity jakoby se vypařila.

Pokud by jste měli nápad na „potetování“ telefonů, věřím, že lidé by to ocenili. K tomu však budete potřebovat kvalitní a rychlou prezentaci, s dobře vyřešeným SEO.

Rozhodně základní optimalizaci nezanedbávejte. Mohli by jste tak potenciálně přijít o nemálo možných zájemců.

Náramky na ruku dle vlastního výběru?

Tak jako si pamatujete možná projekt vlastního vzhledu HTC, stejně tak si můžete vybrat šperky. V dnešní době jsou velmi populární produkty, které si můžete složit dle vlastní chuti. Typickým představitelem jsou náramky Pandora, kde si lidé houfně vybírají ne zrovna levné korálky ze stříbra či zlata.

Mnozí výrobci se tak snaží navázat na tento úspěšný projekt. Náramky na ruku, které ohromí a nejsou předražené? Využijte jiných alternativ. Velmi pěkné jsou náramky Morellato, či jiné méně známé značky jako třeba Tiste aj, kde si také můžete své dropsy dokupovat.

Chirurgická ocel je navíc pro náramek lepší volbou. Je sice těžší, ale odolnější a například v létě, kdy se koupeme a nechceme cennosti nechávat v kabelce pod dekou, je ideálním materiálem. Snese vodu dokonce i mořskou.

Pandora již dávno představila dokonce i náušnice stříbrné, které mě osobně zase tolik neoslovují, ale co vy na ně?

Vyberte si vzhled svého HTC jaký chcete

Tattoomyhtc.cz vznikla za jediným účelem. Vytvořit jedinečný a unikátní design Vašeho telefonu HTC, který se řadil k předním světovým výrobcům telefonů. Nebylo snadnější si vymazlit telefon třeba za pomocí Vaši fotky, či fotky oblíbeného interpreta. Možností bylo mnoho a vytvořit si něco extra nebyl vůbec žádný problém.

Příklad jak takový telefon mohl vypadat:

Výsledek obrázku pro tattoomyhtc