Výběr modelů HTC již příliš bohatý není. U šperků se jedná o pravý opak!

Chcete někomu udělat radost, ale nevíte jak? Vybírat můžete z nepřeberného množství různých šperků. V podstatě se šperky vyrábějí z několika materiálů. Kromě cenných kovů to může být i chirurgická ocel, případně kůže, dřevo a podobně. Při nákupu je třeba rozlišovat, pro koho daný kousek je a jaký má styl. Nic ale nezkazíte, když koupíte například stříbrný šperk. Ty totiž sluší každému. A i v tomto případě, můžete vybírat z:

  • Náušnic s přívěsky
  • Kruhových náušnic
  • A mnoho dalších

Náušnice kupujte s rozmyslem

Tím chceme říci, že to jak se náušnice zapínají, nebo jestli jsou velké, malé, či barevné, hraje poměrně velkou roli. Ne každému se bude hodit, že mu stříbrné náušnice visí až na ramena. Proto zvažte, k jaké příležitosti je kupujete a na co by je dotyčná mohla použít. Nicméně náušnice nenosí jen ženy, ale také muži. Takže toto sdělení je na místě i pro dámy, které chtějí udělat radost partnerovi. Pravidla tu ale platí úplně stejně. Zamyslete se, bude je váš partner opravdu nosit? Pokud ne na zvážení ještě máte stříbrný přívěšek strom života.

Své HTC si již nepotetujete. Přijde někdo nový s podobným nápadem?

Vytvořit si originální a jedinečný design pro své HTC mělo své kouzlo. V moderní době lidé touží po originalitě a unikátnosti. Projekt Tattoomyhtc toto perfektně splňoval. Bohužel slavné doby společnosti HTC jsou pryč. Z elity jakoby se vypařila.

Pokud by jste měli nápad na „potetování“ telefonů, věřím, že lidé by to ocenili. K tomu však budete potřebovat kvalitní a rychlou prezentaci, s dobře vyřešeným SEO.

Rozhodně základní optimalizaci nezanedbávejte. Mohli by jste tak potenciálně přijít o nemálo možných zájemců.

Náramky na ruku dle vlastního výběru?

Tak jako si pamatujete možná projekt vlastního vzhledu HTC, stejně tak si můžete vybrat šperky. V dnešní době jsou velmi populární produkty, které si můžete složit dle vlastní chuti. Typickým představitelem jsou náramky Pandora, kde si lidé houfně vybírají ne zrovna levné korálky ze stříbra či zlata.

Mnozí výrobci se tak snaží navázat na tento úspěšný projekt. Náramky na ruku, které ohromí a nejsou předražené? Využijte jiných alternativ. Velmi pěkné jsou náramky Morellato, či jiné méně známé značky jako třeba Tiste aj, kde si také můžete své dropsy dokupovat.

Chirurgická ocel je navíc pro náramek lepší volbou. Je sice těžší, ale odolnější a například v létě, kdy se koupeme a nechceme cennosti nechávat v kabelce pod dekou, je ideálním materiálem. Snese vodu dokonce i mořskou.

Pandora již dávno představila dokonce i náušnice stříbrné, které mě osobně zase tolik neoslovují, ale co vy na ně?

Vyberte si vzhled svého HTC jaký chcete

Tattoomyhtc.cz vznikla za jediným účelem. Vytvořit jedinečný a unikátní design Vašeho telefonu HTC, který se řadil k předním světovým výrobcům telefonů. Nebylo snadnější si vymazlit telefon třeba za pomocí Vaši fotky, či fotky oblíbeného interpreta. Možností bylo mnoho a vytvořit si něco extra nebyl vůbec žádný problém.

Příklad jak takový telefon mohl vypadat:

Výsledek obrázku pro tattoomyhtc