Z jakých osobností se skládala porota Tattoo my HTC?

Porota

Sestavili jsme pro vás exkluzivní porotu složenou z odborníků na design a módu, technických i lifestyle novinářů a také zástupců společností HTC Corporation a Telefónica O2 Czech Republic. Chcete mít možnost zjistit, jestli váš kryt odborníky okouzlí a co na něj řeknou, a zároveň si odnést jednu z hlavních cen? Přihlašte svůj kryt do soutěže.

Odborná porota:

Beata Rajská

Špička nejen mezi českými, ale i světovými módními návrháři. To je Beata Rajská. Její modely jsou populární, úspěšné a pyšně je oblékly i reprezentantky České republiky na Miss International v Tokiu, Miss Europe v Paříži, na Miss World v Londýně či na Miss Universe v Kolumbii a v Peru. Z Miss World Tourism v Kolumbii si naše reprezentantka a s ní i módní návrhářka Beata Rajská dokonce přivezly ocenění za nekrásnější večerní šaty. Od roku 1997 úspěšně podniká v módní branži a v roce 2001 založila společnost Beata Rajská – design, s.r.o.

Špička nejen mezi českými, ale i světovými módními návrháři.

Rony Plesl

Nejlepší český produktový designer, jehož ocenění nelze vzhledem k jejich rozsáhlému výčtu všechna uvádět, zmiňme jen příklady – Vynikající design 2006, Red Dot Award 2007, Nejlepší design SIBO 2000, Dobrý design ČR za rok 2003 – to je Rony Plesl. Je autorem například sklenic na chmelový mok Pilsner Urquell. Vystavoval v řadě měst a zemí, jeho práce jsou zastoupeny v galeriích a muzeích v Holandsku, Německu, USA, Rakousku, Francii, Itálii či Japonsku.

Pohled špičkového designera a člověka, který vdechuje věcem život, v porotě bude představovat Rony Plesl.

Jozef Sloboda

Významný český módní návrhář Jozef Sloboda je ztělesněním stylu a originality. I proto určuje módní směr v České republice. Svou vlastní značku založil nejdříve jako zakázkový ateliér v roce 1998. Značka Jozef Sloboda je od roku 2003 ryze pánská móda a seznámit se s vybranými modely můžete například v prodejně v pražské Rytířské ulici. Návrhář tvoří limitované edice pánského oblečení a doplňků pro volný čas. Jeho díla jsou vyhledávaná, žádaná a vysoce ceněná.

Jestli má váš telefon styl a bude i elegantním módním doplňkem zhodnotí Jozef Sloboda.

Pasta Oner

Díky Pasta Onerovi dostal svoji konkrétní podobu streetart v České republice. Profesionál streetartu a legenda graffiti scény. Patřil mezi odborné poradce českého filmu Gympl. Neomezuje se na intervence v městském prostoru ale vstupuje i do oblasti módního designu, grafiky a klasických uměleckých disciplín. Vydavatel a šéfredaktor jediného českého streetart-graffiti magazínu Clique. Pasta Oner se podílel na vydání první České knihy mapující vývoj graffiti v Čechách.

Originalitu bez hranic a svěží pohled ikony streetartu a graffiti v porotě představuje Pasta Oner.

Vladimír Kolenský

40 let zkušeností v oblasti propagační grafiky a designu, to je Vladimír Kolenský – šéfredaktor časopisu FONT od jeho vzniku v roce 1991. Vladimír Kolenský se věnuje také reportážní fotografii a je organizátorem celé řady výstav.

Mohl by se váš telefon stát hitem a modlou všech designerů? Na to odpoví Vladimír Kolenský.

Novinářská porota:

Best4man.cz – Milan Louda
BoutIQue – Radka Hrdinová
CIO BusinessWorld – Patrik Khudhur
Ekonom – Radan Dolejš
Euro – Ondřej Hergesell
Extra PC – Radek Bábíček
Fresh marketing – Jakub Němec
Hospodářské noviny – Otakar Schön
Chip – Vratislav Klega
iGizmo – Pavel Prouza
iLegálně.cz – Vojtěch Kostelecký
MF Dnes – Hany Farghali
MF Plus – Ivan Verner
Mobil.cz – Jan Lodl
Mobil.cz – Luděk Vokáč
Mobil.cz – Radek Mikudík
Nejlepší PC rady + návody – Ivo Mareček
Notebook.cz – Viktor Péder
PC World.cz – Čestmír Žák
RoyalReport – Miroslav Oplt
Shinemag.cz – Katarína Landlová
Stuff – Robert Čapek
Stuff – Tomáš Suchomel
TN.cz – Ondřej Grym
SmartMania.cz – Jiří Hrma
Svět ženy – Jitka Horčicová
Živě.cz – David Polesný
Odborný IT novinář – Martin Zikmund
Odborný IT novinář – Petr Prošek